Nábytek Litoměřice - Dům Nábytku Horejsek

Největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Široká nabídka a skladové zásoby, splátkový prodej, velké množství služeb, vlastní auto-přeprava.

Nábytek Litoměřice, prodej nábytku v Litoměřicích, největší prodejna s nábytkem Litoměřice. Navštivte nás, otevírací dobu naleznete v kontaktech.

Stojací lampa TK2001 Zobrazit v plné velikosti

Stojací lampa TK2001

Moderní stojací lampa.

Více informací

Dostupnost:

Změna ceny
vyhrazena

Stojací lampa TK2001 je velice elegantně a moderně řešená lampa s možností nastavení výšky. Konstrukce je kovová (barva-čern. Stínidlo je potažené bavlněnou látkou (barva-černá). Rozměry svítidla 82x93cm. Výška světla 190-240 cm. Závit světelného zdroje E27.

Výprodej expozice


původní cena 10.400,- Kč vč. DPH

Nyní 2.900,- Kč vč. DPH !!!


Výška:Šířka:Délka:Váha:Materiál:
--- --- --- 4 kg kov,látka,sklo

Dům Nábytku Horejsek - Litoměřice

Dům Nábytku Horejsek - Litoměřice

nábytek Litoměřice - Dům Nábytku Horejsek

Jsme největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Široká nabídka a skladové zásoby, splátkový prodej, velké množství služeb a vlastní auto-přeprava.

Nábytek Litoměřice

OBÝVACÍ NÁBYTEK, LOŽNICOVÝ NÁBYTEK, DĚTSKÉ POKOJE, PŘEDSÍŇOVÉ STĚNY, PRACOVNY, KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, BYTOVÉ DOPLŇKY, KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY, STOLY A ŽIDLE, KUCHYŇSKÉ STUDIO, CENTRUM BAREV, PODLAHOVÉ CENTRUM, ZAHRADNÍ NÁBYTEK, LAMPY A SVÍTIDLA, MATRACE A ROŠTY, KAVÁRNA S DĚTSKÝM, KOUTKEM

Nabízíme nábytek Litoměřice. Naštivte naší prodejnu nábytku v Litoměřicích! Prodej nábytku Litoměřice. Prodáváme nábytek ve městě Litoměřice. Navštivtě nás v Litoměřicích, největší dům nábytku litoměřice.

Jsme největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Máme širokou nabídku a skladové zásoby, nabízíme splátkový prodej, další velké množství služeb a vlastní auto-přeprava.

Spolupráce: