Nábytek Litoměřice - Dům Nábytku Horejsek

Největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Široká nabídka a skladové zásoby, splátkový prodej, velké množství služeb, vlastní auto-přeprava.

Nábytek Litoměřice, prodej nábytku v Litoměřicích, největší prodejna s nábytkem Litoměřice. Navštivte nás, otevírací dobu naleznete v kontaktech.

BRUNON LUX Zobrazit v plné velikosti

BRUNON LUX

Pohovka rozkládací

Více informací

Dostupnost:

Změna ceny
vyhrazena

Pohovka je celočalouněná kvalitní potahovou látkou Artemis 2. Je rozkládací a má velký úložný prostor. Snadné rozkládání zabezpečuje jednoduše fungující podpůrný automat.
Komfort při sezení, ale i při spaní zajistí výplň sedáku a opěráku, tvořená kombinací pružin vlnitých a pružin Bonell.
Použití jednolité vycpávky z polyuretanové pěny v opěrných polštářích zajišťuje stabilní tvar polštářů a velmi příjemné posezení.
Pohovka je vhodná i na každodenní spaní. Po rozložení vznikne velká a rovná spací plocha o rozměrech 150 x 197 cm.

Ozdobná lišta z tvrdého dřeva v barvě višeň vlašská podtrhuje elegantní design pohovky. Opěrák je montovaný na kovových lištách, což zaručí jeho snadnou a rychlou montáž.

Výška sedáku je 41 cm, hloubka sedáku je 61 cm a po sejmutí polštářů 82 cm.

š. 207 cm, hl. 102 cm, výška 92 vcm

Dům Nábytku Horejsek - Litoměřice

Dům Nábytku Horejsek - Litoměřice

nábytek Litoměřice - Dům Nábytku Horejsek

Jsme největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Široká nabídka a skladové zásoby, splátkový prodej, velké množství služeb a vlastní auto-přeprava.

Nábytek Litoměřice

OBÝVACÍ NÁBYTEK, LOŽNICOVÝ NÁBYTEK, DĚTSKÉ POKOJE, PŘEDSÍŇOVÉ STĚNY, PRACOVNY, KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, BYTOVÉ DOPLŇKY, KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY, STOLY A ŽIDLE, KUCHYŇSKÉ STUDIO, CENTRUM BAREV, PODLAHOVÉ CENTRUM, ZAHRADNÍ NÁBYTEK, LAMPY A SVÍTIDLA, MATRACE A ROŠTY, KAVÁRNA S DĚTSKÝM, KOUTKEM

Nabízíme nábytek Litoměřice. Naštivte naší prodejnu nábytku v Litoměřicích! Prodej nábytku Litoměřice. Prodáváme nábytek ve městě Litoměřice. Navštivtě nás v Litoměřicích, největší dům nábytku litoměřice.

Jsme největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Máme širokou nabídku a skladové zásoby, nabízíme splátkový prodej, další velké množství služeb a vlastní auto-přeprava.

Spolupráce: