Nábytek Litoměřice - Dům Nábytku Horejsek

Největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Široká nabídka a skladové zásoby, splátkový prodej, velké množství služeb, vlastní auto-přeprava.

Nábytek Litoměřice, prodej nábytku v Litoměřicích, největší prodejna s nábytkem Litoměřice. Navštivte nás, otevírací dobu naleznete v kontaktech.

UT 104 C X/HA Zobrazit v plné velikosti

UT 104 C X/HA

Vestavná trouba

Více informací

Dostupnost:

Změna ceny
vyhrazena

Vestavná trouba Hotpoint Ariston UT 104C X / HA je vybavena 16 automatickými a 14 standardními programy. Díky energetické třídě A má sníženou spotřebu elektrické energie. Disponuje i dotykovým LCD displejem, elektronickým nastavením začátku a konce pečení či elektronickým termostatem. Trouba má halogenové osvětlení, dvojité sklo i katalytické čištění.

Max. příkon 2,8 kW

Energetická třída A

Samočištění

Gril

Minutka

Ventilátor

Rozmrazování

Počet funkcí 30 

VÝPRODEJ

Původní cena 12.400,- Kč vč. DPH

Nyní 5.800,- Kč vč. DPH

1 kus

Dům Nábytku Horejsek - Litoměřice

Dům Nábytku Horejsek - Litoměřice

nábytek Litoměřice - Dům Nábytku Horejsek

Jsme největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Široká nabídka a skladové zásoby, splátkový prodej, velké množství služeb a vlastní auto-přeprava.

Nábytek Litoměřice

OBÝVACÍ NÁBYTEK, LOŽNICOVÝ NÁBYTEK, DĚTSKÉ POKOJE, PŘEDSÍŇOVÉ STĚNY, PRACOVNY, KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, BYTOVÉ DOPLŇKY, KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY, STOLY A ŽIDLE, KUCHYŇSKÉ STUDIO, CENTRUM BAREV, PODLAHOVÉ CENTRUM, ZAHRADNÍ NÁBYTEK, LAMPY A SVÍTIDLA, MATRACE A ROŠTY, KAVÁRNA S DĚTSKÝM, KOUTKEM

Nabízíme nábytek Litoměřice. Naštivte naší prodejnu nábytku v Litoměřicích! Prodej nábytku Litoměřice. Prodáváme nábytek ve městě Litoměřice. Navštivtě nás v Litoměřicích, největší dům nábytku litoměřice.

Jsme největší prodejna nábytku v Litoměřicích. Máme širokou nabídku a skladové zásoby, nabízíme splátkový prodej, další velké množství služeb a vlastní auto-přeprava.

Spolupráce: